MKS Znicz Pruszków 98 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 523, wczoraj: 307
ogółem: 214 584

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Aktualnoci

Turniej Sano Cup Koszalin

  • autor: MJasinski, 2014-02-17 17:59

W dniach 07-09.03.2014r wzieliśmy udział w Ogólnopolskim Turnieju piłki nożnej Juniorów Mł. rocznik 1997 i mł, który został rozegrany na boiskach o sztucznej nawierzchni w Koszalinie.

W rozwinięciu lista 18 wytypowanych zawodników, podział na grupy oraz harmonogram meczów.

 

Galeria zdjęć


sano-cup-2014-5355838.jpg sano-cup-2014-5355839.jpg sano-cup-2014-5355840.jpg

Lista powołanych zawodników:

1. Dominik Kalinowski

2. Dawid Koszalski

3. Krystian Strózik

4. Przemek Dwórzyński

5. Michał Piszczatowski

6. Krzysztof Górny

7. Jakub Rembelski

8. Jakub Książek

9. Dominik Trojanowski

10. Adrian Zieliński

11. Jakub Kowalik

12. Jakub Przybyła

13. Adrian Jabłoński

14. Marcin Popławski

15. Jakub Łabęda

16. Adrian Adamczyk

17. Piotr Dróżdż

18. Jakub Kądziela

Grupa A:

1. KKPN Bałtyk Koszalin

2. MKS Znicz Pruszków

3. UKP Zielona Góra

4. Górnik Polkowice

Grupa B:

1. Jagiellonia Białystok S.S.A.

2. K.S. Warta Poznań

3. Olimpia Elbląg

4. Zagłebie Lubin

Grupa C:

1. AP Bałtyk Koszalin

2. AP Pogoń Szczecin

3. Bałtyk Gdynia

4. Chemik Bydgoszcz

 

Program minutowy - 07.03.14 (piątek):

Lp.    godz.   Grupa

1.      17.00      A       Bałtyk Koszalin - Znicz Pruszków - 0:1

Program minutowy - 08.03.14 (sobota):      

  2.     11.50       A       Znicz Pruszków - KS Górnik Polkowice - 2:1

  3.     18.30      A       Znicz Pruszków - UKP Zielona Góra - 0:0

Z uwagi na gorszy bilans bramkowy z drużyną UKP Zielona Góra zajeliśmy 2 miejsce w grupie i po mimo nie przegranego meczu graliśmy tylko o miejsca 4-6:

1. UKP Zielona 97 Góra 7 pkt, bramki 6:0

2. MKS Znicz Pruszków 7 pkt, bramki 3:1

3. KKPN Bałtyk 97 Koszalin 3 pkt, bramki 2:3

4. KS 97 Polkowice 0 pkt, bramki 1:8

Gra o miejsca 4 - 6

Zespoły które zajęły miejsca 2 w grupach A,B,C tworzyły grupę F

Grupa F

1. MKS Znicz Pruszków

2. K.S. Warta 98 Poznań

3. Bałtyk Gdynia

Program minutowy - 09.03.14 (niedziela):

4. MKS Znicz Pruszków - K.S. Warta Poznań - 3:0

5. MKS Znicz Pruszków - Bałtyk Gdynia - 3:2

Kolejność końcowa turnieju:

1. AP Pogoń Szczecin (98)

2. Zagłębie Lubin (97)

3. UKP Zielona Góra (97)

4. MKS Znicz Pruszków (98)

5. K.S. Warta Poznań (98)

6. Bałtyk Gdynia (97)

7. KKPN Bałtyk Koszalin (97)

8, Jagiellonia Białystok S.S.A. (98)

9. Chemik Bydgoszcz (98)

10. AP Bałtyk Koszalin (98)

11. KS Polkowice (97)

12. Olimpia Elbląg (97)

Transport na i z Turnieju został pokryty przez sponsora, któremu serdecznie dziękuje.  


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [660]
 

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

Reklama

Zegar

Ostatnie spotkanie

UKS Młodzik 18 RadomMKS Znicz Pruszków
UKS Młodzik 18 Radom 3:1 MKS Znicz Pruszków
2014-06-14, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
KS Ursus Warszawa 3:1 OSiR Żyrardów
MEWA Mińsk Maz. 1:3 RKP Broń 1926 Radom
MKS Polonia Warszawa 13:1 KS Energia Kozienice
MSPN Radomiak 1910 Radom 1:3 KS Raszyn
UKS Młodzik 18 Radom 3:1 MKS Znicz Pruszków
UMKS Piaseczno 8:0 GKS Wilga Garwolin

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Kalendarium

22

08-2014

piątek

23

08-2014

sobota

24

08-2014

niedziela

25

08-2014

pon.

26

08-2014

wtorek

27

08-2014

środa

28

08-2014

czwartek

Wyszukiwarka

Najnowsza galeria

Wiosna 2014
Ładowanie...